TR EN DE IT
 

 Montaj

 
Firmamız, ürettiği ürünlerde müşterilerine tam ürün desteği ve servisi  vermek amacı ile rotasyon makinasında parça üretimi sonrası montaj hattını kurmuş ve  montaj öncesi ve sonrası tüm testleri ve kontrolleri yapabilecek  ekipman ve donanımı  otomotiv ana sanayi isteklerine göre yapılandırmıştır.

Montaj hattında kullanılan tüm ekipman ve donanım bugün dünyanın önde gelen rotasyon üreticilerinin kullandıklarından daha üst seviyededir.

Bu avantajla, örneğin yakıt depoları ve Ad-Blue depolarında müşterilerimize şamandıra, kapak, seviye sensörü gibi tüm detay  malzemelerin montajı ile komple ürün servisi verilmekte ve %100 ürün kontrolü ve ürün izlenebilirliği ile tam ürün garantisi sağlanmaktadır. 

Montaj öncesi ve montaj sonrası olmak üzere 2 defa %100 tüm depoların sızdırmazlık testi yapan firmamız elektronik ortamda sakladığı sonuçları 10 sene öncesine kadar tüm müşterilerine istediği zaman sunabilecek IT alt yapısına sahiptir.

Dünyada ilk defa sektöründe %100 unique kodlama sistemini kullanan firmamız tüm operasyonların aynı şekilde 10 sene öncesine kadar tüm verilerini saklayabilme ve gerektiğinde müşterilerine raporlayabilme kapasitesine sahiptir.

Detay malzemelerde müşterilerimize çok geniş bir ürün yelpazesi tasarım aşamasında sunulmaktadır.

Firmamız sadece ileri teknolojiye sahip üretecilerin verebildiği YAKIT DEPOLARINDA SIFIR  ÇAPAK  garantisini verebilen ender üreticilerdendir.