TR EN DE IT
 

 Faaliyet Alanlarımız

 

Rotasyon teknolojisi ile otomotiv, tarım ve diğer ilgili sektörlerin plastik parça üretimi

2010 ve 2016 yılları arasında devreye alınan 2 fabrika, toplam 5.750 m2 kapalı alanda üretim yapan firmamız dünyadaki tüm otomotiv ana sanayilerine başta yakıt tankları ve AdBlue tankları olmak üzere tüm aplikasyonlarda faaliyetini sürdürmektedir. Teknolojinin ve Co Design olmamızın getirmiş olduğu avantajla otomotiv dışındaki diğer sektörlere de rahatlıkla üretim yapan firmamız başta Q1 ve TS ISO 16949 kalite belgelerine sahip olup sektöründe saygın bir yer edinmiştir.
Empo Alüminyum Levha Üretimi

Başta kendi kalıplarında kaliteli ham madde kullanma ihtiyacından yola çıkan şirketimiz büyüyen iş hacmi karşısında diğer müşterilerine de Alüminyum Levha Üretimi yapmaktadır. Türkiye 'deki en geniş levha kesim makina parkına sahip olan şirketimiz en son teknolojiyle Türkiye ve Avrupa pazarına önemli ölçüde tedarik hizmeti vermektedir.
 
Makina Kalıp ve Fikstür Üretimi

Entegre üretim mantığımızın bir uzantısı olarak kendi kalıp, fikstür ve aparatlarımızı yapmak amacıyla kurmuş olduğumuz Empo Makina Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti. sahip olduğumuz otomotiv disiplini engin bilgi ve tecrübesiyle sektördeki diğer firmalara da hizmet vermeye başlamış ve diğer grup şirketimizde olduğu gibi kısa sürede sektörde bilinen bir marka haline gelmiştir.
 
Yabancı Otomotiv Şirketleri OEM/OES ve Satış sonrası ( Aftermarket ) Danışmanlığı

Firmamız dünyanın önde gelen otomotiv yedek parça üreticilerine Türkiye’deki satış / satınalma ve firma organizasyonları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmaların tüm faaliyetlerini etkiliyen süreçleri en başından en sonuna kadar yapılandıran şirketimiz sahip olduğu geniş tedarikçi portföyü ile müşterilerine ekonomik ve hızlı çözümler üretebilmektedir.

Ayrıca partner olarak çalıştığı hukuk bürosu vasıtasıyla yasal süreçlerin en etkin ve hızlı çözümlenmesine de katkı vermektedir.
 


Satış Sonrası ( Aftermarket ) Otomotiv Yedek Parça Satışları

Otomotiv endüstrisi için Sızdırmazlık elemanları, Vibrasyon parçaları, Kabin polen filtreleri ve Motor contaları konusunda sektöründe dünya lideri olan Freudenberg grubunun yedek parça şirketi olan ürünlerinin Türkiye Tek Yetkili Acentası olan firmamız bu markanın 30.000’ den fazla ürününü Türkiye’nin en büyük ana toptancıları vasıtasıyla 4.000’ den fazla noktaya ulaştırmaktadır.

CNG ve LPG ekipmanları konusunda Avrupa’nın en büyük ve onaylı üreticisi olan ’ un da Türkiye Tek Yetkili Distribütörlüğünü elinde bulunduran şirketimiz özellikle önümüzdeki yıllarda en önemli yakıt olacak CNG için dönüşüm kitlerinde oluşacak pazara şimdiden hazırdır.
 
Yetkili Ana Sanayi Servislerine ( OES ) Otomotiv Yedek Parça Satışları

Firmamız Tofas Oto, Temsa Yedek Parça gibi birçok OES firmasının onaylı tedarikçisidir ve hem ürettiğimiz hem de distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin satışı bu firmalara yapılmaktadır.
 
Yabancı Otomotiv Şirketleri için Satın Alma Faaliyetleri

Yurtdışındaki otomotiv firmalarının satın alma faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Gelişmiş lojistik ağımızla ve otomotiv ana sanayi üretiminin haftalık ihtiyaçlarına paralel yurtdışındaki müşterilerimizin kapısına kadar haftalık sevkiyat yapan firmamız kalite kontrol garantisini de sahip olduğu donanımla tedarikçi adına müşterisine garanti ederek sektörde farklılık yaratmayı başarmıştır.
 
OEM Tedarikçi Firmalara Sac Parça Üretimi ve Yurtdışı Satışı

Otomotiv Ana Tedarikçi firmalarına odaklı olarak, müşterilerimizin kalite, fiyat beklentilerini en uygun şekilde uzun süredir gerçekleştiren firmamız gelişmiş lojistik ağı avantajı ile pazarda önemli bir yer edinmiştir.

Parça ve kalıp tasarımından, seri üretime kadar tüm süreçler kalite garantisi ile birlikte müşterilerimize sunulmaktadır..